חיתוך צורני

מהו חיתוך צורני ולמה העסק שלכם צריך אותו
עסקים רבים לא פועלים רק בתחומם, ומקיימים במסגרתם פעילויות נוספות לשיווק, ואף רווחת עובדיהם. במסגרת פעילויות אלו נדרשת הרבה הכנה, כמו ייצור מוצרים שיווקיים של החברה, העמדת שלטים, הדפסת פוסטרים ועוד. לאחר סוף הפעילות רוב המוצרים הללו נזרקים ובכל שנה יהיה תקציב נוסף להכנת מוצרים חדשים.
חיתוך צורני הוא פתרון נהדר ועמיד לחברות המבקשות לשווק את החברה או לעטר את משרדיהן.

מהו חיתוך צורני
חיתוך צורני היא שיטת הדפסה חדישה שיכולה להתבצע כמעט על כל משטח כמו קאפה, קרטון ואפילו זכוכית. נוכל לבחור את הצורה והצבעים הנדרשים ולבצע חיתוך בצורה ובגודל הנדרשים לכל מטרה אפשרית.
עבור חיתוך שכזה נדרשות טכנולוגיות מתקדמות ביותר ולא נוכל למצוא שירות כזה אצל כל חברת הדפסות רגילה.

למה אני צריך את זה
ובכן, כפי שציינו חיתוך צורני יכול להיות כלי יעיל ביותר בידי חברות שונות, אך גם עבור לקוחות פרטיים. נוכל לעשות שימוש בחיתוך למטרות שונות דוגמת הדפסת ספר חלומותינו בצורה ייחודית, חיתוך לוגו החברה על גביי קאפה גדולה שתעמוד בכניסה למשרדים, או אפילו על מנת להדפיס דמויות ענק לקראת חגיגת הפורים הייחודית של בית הספר.
נוכל בעצם לייעל כל רצון ומטרה עם שיטת עבודה זו. היות והיא עמידה נוכל לעשות שימוש בתוצר גם לשנים רבות קדימה, במידה ונאחסן היטב את ההדפס כך שלא ייגרם לו בלאי.

איפה נקבל שירות חיתוך צורני
כפי שציינו, שירותי חיתוך מיוחדים לא ניתן לקבל בכל מקום. כמו כן, עלינו לוודא שהחברה עמה אנו עובדים היא גמישה ביותר וקשובה לרצונות שלנו בנוגע לגדלים והצבעים. לכן בית הדפוס של בוק סייט הוא המקום הטוב ביותר לבחור בו עבור כל מטרה שיש לכם באופן פרטי או עבור מקום העבודה שלכם.
תוכלו לקבל שירותי עיצוב וייעוץ בהתאם לרצונות שלכם וכמובן תוצרים איכותיים שיהיו תואמים בדיוק למה שדמיינתם שהולך להתקבל.

לסיכום
במידה ואתם מחפשים כיצד לרענן את יריד השיווק הבא של החברה שלכם, או כיצד לעטר ולקשט יותר טוב את מסיבת יום ההולדת הבאה של הילדים, חיתוך צורני הוא בדיוק הפתרון שהייתם צריכים. ניתן לבצע חיתוך מדויק לכל רצון ומטרה שיהיו לכם.

העבודות שלנו

דילוג לתוכן