הדפסה ישירה

הדפסה של ספר חדש היא רגע מרגש עבור סופרים ועורכים ובכדי שהרגע המרגש יהיה מושלם, צריך שתהליך ההדפסה יתבצע בבית דפוס להדפסת ספרים עם מכשור מקצועי וצוות מנוסה! הדפסה של ספר מתבצעת לאחר התאמה של סוג ההדפסה, הנייר, הצבעים והכריכה המתאימה ביותר לספר. בכדי להגיע לקובץ המתאים להדפסה, יש צורך בהגהה מקצועית ועריכת הדפים בהתאם לגודל הספר, ה-Font והעיצוב הפנימי של הספר. ניתן לבחור סוג נייר, סוג כריכה ואת הצבעים העיקריים אשר יהיו חלק חשוב מהעיצוב של הספר.

התאמת סוג הכריכה לספר שלכם

את התאמת סוג הכריכה לספר שלכם, יבצע צוות מקצועי בבית הדפוס על-פי הבקשה שלכם והתקציב שלכם להדפסת הספר. ניתן לבחור בכמות גדולה של הדפסת ספרים אשר תוזיל את המחיר לכל הדפסה של ספר, או להדפיס מספר עותקים אחדים. ברוב המקרים, מדפיסים יותר מספר אחד ומתאימים את הכריכה על-פי סוג הנייר, גודל הספר והטעם של הלקוח.

הגהה והדפסת הספר בגימור מושלם!

את הגימור המושלם בתהליך ההדפסה יבצע עבורכם צוות האתר Booksite המספק שירותי הדפסה מתקדמים לספרים, כולל הגהה ועריכת הספר בהתאם לגודל הנבחר לספר ולמספר העמודים הדרוש. צוות Booksite מספק שירות הדפסת ספרים כבר מעל ל-10 שנים ויעניק לכם את השירות הטוב ביותר של בית דפוס להדפסת ספרים.

איפה מומלץ להדפיס ספר?

הדפסת ספר עושים רק דרך האתר Booksite השייך לחברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע”מ, אחת מחברות הדפוס הגדולות והמובילות בישראל! הספר יודפס לפי כל הדרישות שלכם על-פי מספר העותקים שבחרתם. אם אתם רוצים ספר מהמם, עם כריכה איכותית ואיכות נייר גבוהה במיוחד, הדפסה דרך האתר Booksite הוא כל מה שאתם צריכים!

בית דפוס להדפסת ספרים Booksite

בית דפוס לספרים של האתר Booksite ממוקם באיזור התעשייה מבואות הגלבוע בצפון המספק שירות הדפסה למאות לקוחות בכל שנה מכל רחבי הארץ. ההדפסה מתבצעת עם מדפסות משוכללות המבצעות את ההדפסה באיכות הגבוהה ביותר על מנת שהספר שלכם ייצא מושלם בתהליך ההדפסה. הדפסה של ספר באיכות גבוהה עושים רק דרך האתר Booksite!

העבודות שלנו