אודות

בוק סייט היא בית דפוס המתמחה בהדפסת ספרים. החברה הוקמה בשנת 2010 ומתמחה בהדפסת ספרים והדפסות באיכות גבוהה תוך כדי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדישות להדפסה.

שירותי בוק סייט כוללים: הדפסת ספרים בכריכה קשה או רכה, הטבעות זהב, השבחות נייר בזהב או כסף, סוגי גימורים שונים ועוד. החברה נולדה מתוך צורך לתת מענה בנישת הדפסות הספרים תחת קורת גג אחת, וכך במקום לבצע את עבודות ההדפסה בכמה בתי דפוס שונים אפשר לבצע את כל עבודות ההדפסה במקום אחד ולחסוך זמן יקר וכסף. החברה היא חלק בלתי נפרד מחברת טופ פרינט הדפסות בע”מ.

שירותי הדפוס הדיגיטלי ניתנים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים וכן ליחידים הזקוקים לשירותי הדפסה במהלך עבודתם היום יומית בכל ימות השבוע החל בשעה 9:00 בבוקר ועד 16:00 אחה”צ. כמו כן תוכלו למצוא הדפסות באיכות גבוהה, לקבל התאמה מלאה ומדויקת לצרכים האישיים שלכם, ליווי צמוד ומלא לאורך כל הפרויקט, לוח זמנים מתוכנן ומדויק מראש לפרטי פרטים תוך כדי הקפדה על איכות החומר ושיטות טכנולוגיה חדישות ומתקדמות עד לשלב הגרפיקה והוצאת הדוגמה.

במקום תמצאו צוות מקצועי, מנוסה ומיומן אשר ישמח לעזור לכם בכל שאלה ואף יחסוך לכם זמן וכסף מיותר. ההתאמה המלאה ומדויקת לצרכי הלקוח, ואי צורך להזמין כמויות הדפסה גדולות הם אלה שהופכים את בוק סייט לחברה המובילה והאיכותית בתחום ההדפסות.

עומדים לבצע שירותי הדפסה ורוצים את כל עבודות ההדפסה במקום אחד? לא רוצים להתחייב על כמויות? בבוק מי תוכלו ליהנות משירות מקצועי, אמין ומנוסה שישמח לסייע לכם בכל בעיה או שאלה שיש לכם.

לפרטים נוספים התקשרו עוד היום ותיהנו מיחס אישי, מקצועיות והדפסות איכותיות במקום אחד.

לקוחות

5,423

מספר מכונות

32

מספר המחלקות

12

מספר עובדים

63

מספר פרוייקטים

2,598

דילוג לתוכן